DARUJ RAKETU

Co kdybychom udělali společně někomu radost? Na váš podnět pošleme 1000 výtisků RAKETY zdarma dalším malým čtenářům.

Ahoj holky a kluci!

Co kdybychom udělali společně někomu radost? Znáte někoho, kdo by si zasloužil RAKETU, nemůže si ji sám koupit nebo byste mu ji prostě chtěli darovat? Na váš podnět pošleme 1000 výtisků RAKETY zdarma dalším malým čtenářům. Darovat a pomáhat je mnohem jednodušší než se může na první pohled zdát. Vůbec nezáleží na tom, kolik nám je let nebo jak hluboko máme do kapsy.

''

JAK DAROVAT? Stačí, když splníte dva jednoduché kroky:

1. KROK:
Zamyslete se nad tím, komu byste rádi časopis věnovali. Může to být kamarád/ka nebo spolužák/čka, klub, družina, dětský domov nebo třeba neziskovka.

2. KROK:
Napište nám příběh, krátký rozhovor, složte písničku, namalujte obrázek, komiks nebo natočte video, KOMU a PROČ máme Raketu vašim jménem věnovat. Nezapomeňte uvést adresu obdarovaného a kontakt na vás.

Nové prázdninové číslo časopisu RAKETA na naše náklady zabalíme a rozešleme zdarma. Navíc vybereme nejzajímavější návrhy a ty odměníme knížkami z nakladatelství Labyrint. Slavnostní vyhlášení proběhne 11. června v rámci tradičního Dětského Komiksfestu na Lodi Tajemství.

Pozor! Vaše návrhy musí být doručeny poštou nebo na e-mail nejpozději do 31. května 2017!

RAKETA dětem z.s.
Dittrichova 5
120 00 Praha 2
tel: 224 922 422
e-mail: raketa@labyrint.net

Motto:
Akcí „DARUJ RAKETU” chceme vést děti k dobročinnosti, pomoci druhým a dárcovství. Cílem projektu je naučit děti vnímat potřeby svého okolí a kreativně vyjádřit a obhájit vlastní volbu a nápady.

Více informací na tel. 224 922 422 a www.raketa-casopis.cz

Plakát, logo akce a všeobecné podmínky ke stažení zde

''

Revue Labyrint

Labyrint revue č. 35-36 / téma: Nový voyeurismus

Projekty

RAKETA  - časopis RAKETA - FACEBOOK RAKETA - instagram

Doporučujeme

Raketa DARUJ RAKETU LABSHOP Labyrint / Facebook