Skip Navigation
Banner LabShop sleva 20%

Koupit!

Cena:  Kč 196.00
196.00
Množství:
tisk
LABYRINT - knihy

FLEISCHEREI 36 - Šimon Šafránek

Fleischerei 36_obalka
JINDŘICH by rád kreslil komiksy anebo točil filmy, ale místo toho každý den zařizuje, aby mohli kreslit a točit jiní. Takhle nevypadá jeho vysněný svět. Pak se mu ozve REŽISÉR a nabídne práci reklamního herce. JINDŘICH netuší, že když kývne, spojí svůj život s Fleischerei 36. Dřív to byla jatka a vyšetřovna, teď je tu nejznámější klub v Berlíně. Osamělá tečka na kráse moderního velkoměsta. Je to rezervace pro ty, kdo si nechtějí nechat koupit bavoráky a zařadit se do fronty k pumpě. Je to ohrádka pro všechny jejich představy, vzpomínky a sny. Zbořit ji, nebo se v ní opevnit? To je otázka pro JINDŘICHA, REŽISÉRA a všechny DĚTI na hranici Staré a Nové Evropy.

Svět Fleischerei 36 přerůstá stránky románu. Knihu doprovází virálové videoklipy, na jejichž tvorbě se vedle Šimona Šafránka podílí Radim Špaček. DJské duo The Fakes (Šimon Šafránek a Pavel Kučera) zároveň připravuje soundtrack ve formě dlouhotrvajícího hudebního mixu, který bude volně ke stažení na webových stránkách Fleischerei 36.

250 stran, váz.
Maloobchodní cena 245 Kč
(sleva 20%)
vydal Labyrint, ISBN 978-80-85935-94-3

Autorkou obálky Fleischerei 36 je Adéla Svobodová, jedna z nejlepších českých grafiček nastupující generace. Využila šablonu srdce, kterou vytvořila sochařka Marhlad.
« zpět